• 1400/03/19 - 10:15
  • تعداد بازدید: 75
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزیدگان نخستین مهرواره‌ی ادبی «مدح ماه» معرفی شدند

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان‌ خوزستان برگزیدگان نخستین مهرواره‌ی ادبی «مدح ماه» را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون خوزستان، نفرات برگزیده و شایسته تقدیر نخستین مهرواره‌ی ادبی «مدح ماه» در دو بخش شعر و داستان، از سوی مرکز آفرینش‌های ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان معرفی شدند.

بر اساس بیانیه‌ی هیئت‌داوران این مهرواره، در بخش شعر، سنا امرایی  و مریم زکی‌زاده از انجمن شاعران نوجوان صبا اهواز و مریم اسماعیلی از انجمن شاعران نوجوان آیینه‌های ناگهان مسجدسلیمان را به عنوان نفرات برگزیده معرفی کردند.

همچنین در این بخش، ریحانه دهقانی از انجمن شاعران نوجوان آیینه‌های ناگهان اندیمشک، آتنا دهقانی از انجمن شاعران نوجوان صبا اهواز و ستایش مسعودی عضو مکاتبه‌ای کانون از بندرامام خمینی (ره)، به عنوان نفرات شایسته‌ی تقدیر معرفی شدند.

در بخش داستان این مهرواره نیز سوفیا رضایی و آوا احمدی از انجمن نویسندگان نوجوان صبا اهواز و نرگس فکرنشان عضو مکاتبه‌ای کانون از شهرستان آبادان، عنوان برگزیده‌ی این مهرواره را از آن خود کردند.

در این بخش همچنین محمدحسین و فاطمه عبدی سعیدی از انجمن نویسندگان نوجوان صبا اهواز و ریحانه گلستان عضو مکاتبه‌ای کانون اهواز، عنوان شایسته‌ی تقدیر بخش داستان را کسب کردند.

گفتنی است: داوری این مهرواره را زینب خورشیدی (در بخش شعر) و  فاطمه رشیدی ( در بخش داستان)، از مربیان ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان، به ‌عهده داشتند.

 بنابر اعلام واحد آفرینش‌های ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان فراخوان، نخستین مهرواره‌ی ادبی «مدح ماه» در اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ با محوریت ماه مبارک رمضان در دو بخش شعر و داستان ویژه‌ی اعضای انجمن‌های شعر و داستان کانون خوزستان و اعضای بخش مکاتبه‌ای آفرینش‌های ادبی این استان، منتشر شد و در خردادماه ۱۴۰۰، با معرفی و تجلیل برگزیدگان به‌کار خود پایان داد.

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت