این مرکز در فروردین 1374فعالیت خودرا آغاز کرد .ودرسه رشته فرهنگی ،هنری وادبی مشغول بکار بود که بعداز چندسال درسال 1392مربی هنری انتقالی گرفت و از مرکز رفت و هم اکنون در رشته های فرهنگی و ادبی و خوشنویسی مشغول بکار میباشیم.

این مجموعه دارای 14406جلد کتاب و درفضای 1000متری و دارای دو سالن کودک و نوجوان و 4کلاس مجزا میباشد وبا وجود گذشت26سال قدمت هنوز سالن آمفی تئاتر ندارد.

 

خدمات مرکز:کارگاههای ادبی و خوشنویسی برای گروههای سنی کودک و نوجوان 7تا17سال دایر میباشد و کلیه فعالیتها ی فرهنگی  و مذهبی و علمی با کمک مربی مسئول و مربی فرهنگی اجرا میشود .همچنین تابستان بعلت ازدحام اعضا مربی کمکی نیز گرفته میشود.

اجرای فعالیتهای حقیقی و مجازی برگزار کارگاههای تخصصی و فعالیتهای فرهنگی ،هنری وادبی بصورت روزانه توسط مربیان اجرا میشود.

امکانات کارگاهی:متاسفانه مرکز فاقد سالن آمفی تئاتر میباشد .همچنین کارگاههای ادبی و هنری در کلاسهای مجزا برگزار میگردد .

روز و ساعات فعالیت:فعالیتها در روز های عادی ازساعت 7:30تا 13:30ولی بعلت وضعیت کرونابطور دورکاری واز ساعت 8تا13میباشد.روزهای زوج پسرها و روزهای فرد اعضا دختر در مرکز حضور داشتند.

پرسنل:مربی مسئول –مربی فرهنگی_ویک مربی ادبی و خوشنویسی و خدمات

شرایط عضویت:گروههای سنی 7تا17سال شهریه سالانه20000تومان  دوقطعه عکس

آدرس:گتوند ابتدای خ استقلال پارک لاله   تلفن:06136324211

مربی مسئول:مرضیه حسین زاده

اخبار مرکز:

 

برگزاری ششمین نشست انجمن شاعران نوجوان مراکز کانون حوزه‌ی بندرامام خمینی(ره) و ماهشهر در فضای مجازی

برگزاری ششمین نشست انجمن شاعران نوجوان مراکز کانون حوزه‌ی بندرامام خمینی(ره) و ماهشهر در فضای مجازی

ششمین نشست انجمن شاعران نوجوان آیینه‌های ناگهان مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان حوزه‌ی بندرامام خمینی(ره) و ماهشهر ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز سه‌شنبه ۲۵ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

قالب غزل، در شعر فارسی پر اقبال است‌
مهرنوش قربانعلی شاعر و منتقد ادبی

قالب غزل، در شعر فارسی پر اقبال است‌

مهرنوش قربانعلی شاعر و منتقد ادبی معتقد است: غزل از دیرباز یکی از قالب‌های پر اقبال و پر استقبال در بین مخاطبان شعر بوده است و امروزه علاوه بر شکل کلاسیک غزل، با پدیده‌ای به نام نئوکلاسیک رو به رو هستیم که ماهیتی مابین غزل نو و کلاسیک دارد و برخی شاعران دوره‌ی مشروطه، از آن پیروی می‌کردند.


شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت